Wobenzym 40

Wobenzym 40 od spoločnosti MUCOS Pharma GmbH & Co. je liek, ktorý je obľúbený aj u nás na Slovensku. Ide o komplex niekoľkých enzýmov, vyznačujúcich sa pozitívnymi účinkami na ľudský organizmus.

Wobenzym 40 je výborným liekom na vaginálne mykózy.

Užívať ho možno napríklad v prípade nutnosti posilnenia imunity. Význam má však aj pri liečbe zápalov, zmierňovania ich prejavov na organizmus či v liečbe pooperačných stavov, kde pacienti oceňujú jeho schopnosť zmierňovať opuchy, zlepšovať hojenie rán, zlomenín a ovplyvňovať rozpúšťanie a vstrebávanie krvných zrazenín. Účinky Wobenzym lieku sú vyzdvihované aj u onkopacientov.

Wobenzym nájdete aj v ponuke  online lekárne Dr. Max a v lekárni pilulka.sk!

Kedy užívať Wobenzym 40?

Jeho využitie je naozaj univerzálne. Wobenzym je častou voľbou žien, trpiacich vaginálnou mykózou, zápalom ženských pohlavných orgánov či močových ciest alebo fibrocystickwj mastopatie (ide o chronické ochorenie prsníka, počas ktorého dochádza k tvorbe dutín a väziva). Liek je okrem schopnosti urýchlenia odbúravania škodlivých látok z organizmu schopný tlmiť dôsledky pôsobenia tzv. imunokomplexov, vyvolávajúcich napríklad zápal žíl, kĺbov či mozgomiechovú sklerózu a potrombotické stavy (po upchatí žíl krvnou zrazeninou).

Seniorom sa odporúča užívať Wobenzym 40 pri liečbe reumatizmu, zápalov kĺbov (reumatoidná artritída) alebo v prípade liečby degeneratívneho ochorenia kĺbov (artrózy).

Liek Wobenzym je totiž schopný napomôcť liečeniu aj týchto zdravotných ťažkostí:

  • recidivujúce alebo aj chronické zápaly (nosa, krku, uší, močových ciest, pohlavných orgánov, zápaly horných a dolných dýchacích ciest, kože, žíl či tráviaceho traktu)
  • lymfedémy (opuchy, vznikajúce ako dôsledok poruchy odtoku moku)
  • poúrazové opuchy (následok zlomenín, podvrtnutí, narazenín a vykĺbení)
  • reumatoidná artritída, reumatizmus, artróza, niekoľkonásobná mozgomiešna skleróza
  • zhoršená imunita
  • vaginálna mykóza

Okrem toho sa Wobenzyn využíva aj ako podporný prostriedok liečby antibiotikami, nakoľko liek zvyšuje ich účinok.

Kde kúpiť Wobenzym?

Cena Wobenzymu na Slovensku sa líši v kamenných a internetových lekárňach. Vy si však viete rýchlo a jednoducho preklikať ponuku viacerých lekární a zakúpiť si svoj obľúbený liek za super ceny. Výhod nákupu cez internet nájdeme hneď niekoľko – rýchlosť, jednoduchosť, zľavy pre pravidelných zákazníkov…

Vždy nakupujte zo známych a teda aj osvedčených obchodov, ušetríte si tak zbytočné starosti pri reklamácií či rušení objednávky. Medzi obľúbené lekárne patrí napríklad aj Dr. Max či pilulka.sk. My vám tieto lekárne odporúčame z vlastných skúseností.

A práve preto sme pripravili jednoduché porovnanie cien a benefitov týchto dvoch veľkých slovenských online lekární.

 lekáreň Dr. Max  lekáreň pilulka.sk
 cena*: 8,89 €  cena*: 7,40 €
 + 35 vernostných bodov na zákaznícku kartu   + 7 kreditov na ďalší nákup
  objednať z lekárne Dr. Max   objednať z lekárne pilulka.sk

* Pre účely porovnania uvádzame cenu, ktorá je platná v čase písania tohto článku.

 Prečítajte si aj náš článok, popisujúci zloženie Wobenzym, v ktorom sa dočítate o účinkoch jednotlivých enzýmov, ktoré liek obsahuje.

Wobenzym 40
4.3 (85%) 8 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *