Wobenzym 200

Wobenzym 200 je liek odolný voči žalúdočným šťavám, ktorý sa skladá sa z biologicky významných enzýmov. Vďaka nim dochádza v našom organizme k rozkladu bielkovín na jednoduchšie látky. Jeho účinky na organizmus sú preto neoceniteľné.

Wobenzym 200

Liek Wobenzym je obľúbený vďaka svojim účinkom podporovať imunitu človeka. To je ale iba jedna sféra, kvôli ktorej je odporúčaný aj lekármi. Je totiž vhodný aj ako produkt, ktorý urýchľuje dobu hojenia rán, zmierňuje opuchy a čiastočne pomáha aj pri rozpúšťaní krvných zrazenín, čím dochádza k akcelerácií ich vstrebávania. Je preto obľúbeným doplnkom liečby nielen po úrazoch, ale aj po operáciách, nakoľko sa vďaka jeho užívaniu skracuje doba rekonvalescencie.

Wobenzym nájdete aj v ponuke  online lekárne pilulka.sk či v  lekárni Dr. Max!

Užívanie Wobenzym

Wobenzyn 200 je schopný urýchľovať priebeh zápalov rôzneho druhu, ale i zmierňovať ich negatívne následky. Počas jeho užívanie dochádza k zrýchleniu odbúravania škodlivých látok, ktoré vznikajú počas látkovej výmeny, ale i odumretých materiálov tkanív.

Je vhodný aj pre seniorov, u ktorých lieči prejavy reumatoidnej artritídy, pokročilej artrózy či reumatizmu. Vďaka enzýmu rutín sa zlepšuje priepustnosť cievnych stien, jeho užívanie prispieva k znižovaniu viskozity krvi a zlepšeniu krvného obehu aj v drobných cievach. Liek je odporúčaný užívať aj počas onkologickej liečby, najmä vďaka obsahu enzýmov bromelain a papain.

Wobenzym 200 možno užívať pri liečbe:

  • oslabenej imunity
  • pooperačných stavov, opuchov a rán
  • lymfedémov (opuchy spôsobené poruchou odtoku lymfy)
  • reumatizmu, pokročilej artrózy, či reumatoidnej artritídy
  • vaginálnej mykózy
  • zápalov ženských pohlavných orgánov a močových ciest
  • zápalov oblasti krku, nosa a uší, zápalov dolných alebo horných dýchacích ciest
  • fibrocystickej mastopatie (chronické ochorenie prsníka)
  • poruchy spôsobené tzv. imunokomplexami (mozgomiechová skleróza, zápal žíl, chronický zápal kĺbov)
  • je vhodnou doplnkovou liečbou pri užívaní antibotík

Prečítajte si kompletné informácie o zložení lieku, rovnako ako aj podrobnejšiu charakteristiku enzýmov, ktoré Wobenzym 200 obsahuje.

Kde si kúpiť Wobenzym 200?

Tento obľúbený a účinný liek si môžete zakúpiť bez lekárskeho predpisu v kamennej alebo internetovej lekárni. Produkt je v oboch prípadoch rovnaký, rozdielna je však cena Wobenzymu. Výhodou nákupu cez internet je najmä to, že si viete za pár minút porovnať ponuku viacerých obchodov a vybrať si tú najvýhodnejšiu. V prípade obiehania viacerých lekární by vám takéto porovnanie zabralo množstvo času.

Prinášame vám aj prehľad cien a výhod dvoch veľkých slovenských lekární. Internetové lekárne navyše ponúkajú zaregistrovaným zákazníkom možnosť získať zľavu za predchádzajúce nákupy, preto sa oplatí byť verným zákazníkom.

 lekáreň Dr. Max  lekáreň pilulka.sk
 cena*: 30,69 €  cena*: 32,45 €
 doprava zdarma  doprava zdarma
 + 122 vernostných bodov na zákaznícku kartu   + 32 kreditov na ďalší nákup
  objednať z lekárne Dr. Max   objednať z lekárne pilulka.sk

* Pre účely porovnania uvádzame cenu, ktorá je platná v čase písania tohto článku.

Wobenzym 200
4.1 (82.5%) 8 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *